KAMPERTURO

Powstało z pasji do rodzinnego, bezpiecznego podróżowania – bo turystyka kamperowa to propozycja dla tych, którzy chcą żyć niezależnie i pokazywać dzieciom, jak piękny, różnorodny i zaskakujący jest świat.
Oczywiście wszystko to piszemy z własnego doświadczenia: wraz z naszymi rodzinami od lat wskakujemy do kamperów i wyruszamy w ekscytujące podróże. Tak, również – a może przede wszystkim – z dziećmi! Dlaczego? Bo podróże kamperem pozwalają przeżyć niesamowitą przygodę – i niedostępną, jeżeli zdecydujemy się na wakacje w resorcie. Budują też rodzinne więzi poprzez kreowanie wspomnień, które towarzyszyć będą Wam przez lata, wywołując gromki śmiech i wzruszenia. Umożliwiają przeżycie niesamowitego, wartościowego czasu; odpoczynek i na relaks.”

Podróżuj po swojemu

A wszystko to dzięki kamperom, które w Kamperturo przygotowaliśmy: Dethleffs Just 90 to flagowy model renomowanego niemieckiego producenta, gwarantujący komfortową podróż i nocleg dla pięciu osób. Kampery są nowe i naprawdę świetnie wyposażone – a ich dokładną specyfikację poznasz, wchodząc w zakładkę Nasze Kampery

JAK DOJECHAĆ?

Nasza baza znajduje się w pięknym Toruniu, domu dla pysznych pierników, odkryć Mikołaja Kopernika i zapierającej dech w piersiach gotyckiej Starówki. Ty możesz przyjechać do nas z każdego zakątka Polski (i świata), przesiąść się ze swojego kampera i wygodnie wyruszyć na wymarzone, rodzinne wakacje.

Więcej o procesie rezerwacji dowiesz się z zakładki Proces rezerwacji kampera